namaste, piczyz
środa, 21 listopada 2012
Ziemniak na walizkach
O i tak właśnie jeść się powinno, a nie jakieś kaczki w sosie własnym.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz